Fotoğraf İndir
Dekoratif Ayna Modellerinden Örnek Fotoğraflar Galeri için tıklayın

Dekoratif Ayna Modellerinden Örnek Fotoğraflar

Evlerinizde kullanabileceğiniz dekoratif ürünlerden birisi de aynalardır. Aynalar günlük hayatta en çok ihtiyaç duyduğumuz aksesuarlardan birisidir. Bu sebep ile her evde ayna olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Üzerimize giydiğimiz kıyafetleri ya da saçlarımızı ve makyajımızı yaparken mutlaka aynaya ihtiyaç duyarız. Bu yüzden banyolarda, yatak odaları ve giyinme odalarında mutlaka aynalar bulunmalıdır. Ancak son zamanlarda aynalar ihtiyaçtan da öte dekoratif ürünler olarak kullanılmaktadır.

Aynalar bulundukları ortama daha ferah ve aydınlık bir hava katarlar. Aynı zamanda aynalar odaların daha geniş görünmesine de yardımcı olur. Küçük odalarınızda doğru şekilde kullanacağınız aynalar ile odalarınızın çok daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Yine salon ve oturma odalarında dekoratif aynalar kullanarak odalarınızın görünümüne şıklık katabilirsiniz. Aynalar evlerin dekorasyonunda en çok tercih edilen dekoratif ürünler arasındadır.

Duvar Ayna Modelleri
Aynalar ihtiyaçtan daha ziyade dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Tercih edebileceğiniz pek çok ayna çeşidi bulunmaktadır. bu ayna modelleri arasında set halinde kullanabileceğiniz parça aynalar, varaklı aynalar, çerçeveli aynalar, kırılmaz aynalar ve boy aynası çeşitleri bulunmaktadır. kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak ve asimetrik şekillerde çok geniş bir ürün yelpazesine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellik ile son yıllarda parça halinde kullanılan dekoratif aynalar oldukça popüler hale gelmiştir. Çerçeveli aynalar her zaman popülerliğini korumaya devam etse de çerçevesiz aynalar da son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir.

Bu aynalar pek çok şekilde bulunmaktadır. bu aynalar özel bir yapıştırıcı çeşidi ile duvarlara yapıştırılarak kullanılır. Boy aynaları ise genellik ile giyinme odaları, yatak odaları ve hollerde tercih edilmektedir. Bu ayna çeşitlerini dolaplar ile birleşik halde kullanabileceğiniz gibi ayrı olarak da satın alabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda kırılmaz ayna modelleri de mevcuttur. Bu aynalar adından da anlaşılacağı gibi kırılmayacak bir şekilde özel bir malzemeden yapılır ve kenarları keskin olmayacak bir şekilde tasarlanır. Bu sebep ile kırılmaz ayna modellerini çocuk odalarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca evinizde küçük yaşta çocuklar varsa bu aynaları her yerde kullanmanız çocuklarınız açısından çok daha güvenli olacaktır.

Duvar Ayna Fiyatları
Aynaların fiyatları aynaların boyutuna ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak bu ürünler genellik ile bütçe dostudur. Uygun fiyatlarda evinize şıklık katacak dekoratif ayna modellerini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Daha sade tasarımları olan ve yatak odası ve giyinme odası gibi bölgelerde tercih edebileceğiniz ayna modelleri daha uygun fiyatlar altında satışa sunulmaktadır. Aynaların dekorasyonları özelleştikçe fiyatları da artış göstermektedir. Son yıllarda en çok dikkat çeken ürünler parçalı aynalardır. Bu ayna çeşitleri genellik ile çerçevelidir ve birden fazla aynayı içermektedir. Bu ayna çeşitleri daha çok dekorasyona hitap olduğu için daha pahalı olsa da tasarıma göre fiyatları değişiklik göstermektedir.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Gökhan dedi ki:

  Ayna modelleri banyo fiyat nekadar

 2. Anonim dedi ki:

  Bu ayna nekadat

  1. admin dedi ki:

   112 TL türkiye liste fiyatı.

BİR YORUM YAZ