Fotoğraf İndir
Çeşitli Manzaralar, Yavru Ceylan & Devekuşu ve Kalp Resimleri

Çeşitli Manzaralar, Yavru Ceylan & Devekuşu ve Kalp Resimleri

04 Eylül 2018

Günün en güzel resimlerini sizler için derledik. Ara ara yapmış olduğumuz günün resimlerine göz atmak istiyorsanız bildirimlerinize göz atabilirsiniz. Sizleri fazla rahatsız etmeden, ara sıra günün resimleri isimli konumuzu açarak farklı kategorilerden resimler paylaşacağız.

Kalp şeklinde kaya

Şelalenin akmasıyla aşınmış olan kayanın kalp şekline geldiğini görüyoruz.

Tren yolu manzarası

Çok güzel bir tren yolu manzarası. Bu yolda trenle değilde yürüyerek gitmeyi daha çok isterdik herhalde

Yeşil Tehlike

Doğanın en acımasız ve sinsi canlılarından bir tanesi olan yılan. Bu resimde ne kadar tehlikeli olduğunu görebiliyoruz. Yemyeşil rengi ve zehir saçan dişleriyle adeta etrafa korku salıyor.

Pakistan dağları

Pakistan’ın güzel manzaraları ünlüdür. Bu resimde de Pakistan’da bulunan bulutların altında kalmış muhteşem dağ manzarasını görüyoruz.

İlk adımlarını atan ceylan yavrusu

Belki de dünyanın en masum ve tatlı hayvanlarından bir tanesidir ceylanlar. Avcılar bile kıyamaz bu canlılara. Bu resimde yeni doğmuş ve ilk adımlarını atan ceylan yavrusunu görüyoruz.

Kalp şeklinde kayalık

Bu da kalp şeklinde olan ikinci resmimiz. İnsanlar bu tür şeylere çok önem veriyor çünkü insanların sevgiye ihtiyacı var. Ayrıca bu resimler oldukça fazla paylaşılıyor. Sadece kalpten ibaret değil bu gördüğümüz resim, aynı zamanda güzel bir gökkuşağı yakalanmış ve yine gökkuşağının ortasından geçen bir kuş var. Bu üç olayı denk getirmek için herhalde fotoğrafçı bayağı bir beklemiştir.

Portakal

Kış aylarının vazgeçilmezi portakal. Kimi portakalı yemeyi sever kimi de suyunu içer. Ben ikisini de seviyorum, ama uzmanların demesine göre portakalı yemek daha faydalıymış. Bu bilgiyi de verdikten sonra portakal üzerinde ki sanata yoğunlaşabiliriz. Siz de sevdiklerinize bu sanatı yaparak güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Çokta zor olmasa gerek.

Gözü olan pembe çiçek

Resimde gördüğümüz çiçek sanki bize bakıyor değil mi? Hemde şaşkın bir ifadeyle. Çok güzel bir tesadüf olmuş ve animasyon tarzı bir görüntü ortaya çıkmış.

İki devekuşu ve yavruları

Belgesellerde devekuşlarını her zaman görürüz. Hatta ülkemizdeki hayvanat bahçelerinde de devekuşları var, son yıllarda da devekuşu yumurtası ticareti başlamış durumda ama kaç kere devekuşu yavrusu gördük ki? Bu fotoğrafta devekuşu yavrularının anne ve babalarının arkasından koştuklarını görüyorsunuz.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ