Fotoğraf İndir
Cem Yılmaz Resimleri Galeri için tıklayın

Cem Yılmaz Resimleri

Cem Yılmaz Türkiye’nin sayılı komedyenler arasında ilk sırada gelen isimdir. Uzun yıllardır yaptığı gösterileri ile bir çok kişiyi tiyatro salonlarına toplamıştır. Cem Yılmaz resimleri arasında onun birbirinden farklı resimlerini görebilirsiniz. Cem Yılmaz foto galeri içerisinde aile üyelerini de görebilirsiniz.

Cem Yılmaz; Cem Yılmaz 23 Nisan 1973 yılında İstanbul’da doğdu. pek çok alanda faaliyet gösteren sanatçı Türkiye’nin en önde gelen başarılı isimlerinden biridir. Cem Yılmaz komedyen, oyuncu, müzisyen, senarist, yapımcı, yönetmen ve aynı zamanda da karikatüristtir. En zor mesleklerden biri olan komedyenlik mesleğini başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Yaptığı gösteriler için tüm biletler çok hızlı bir şekilde tükenmektedir. Cem Yılmaz aslen Sivaslıdır.

Cem Yılmaz’ın Gençliği ve Hayatı
Cem Yılmaz ilköğrenim eğitimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladıktan sonra ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu’na devam etti ve sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde lise eğitimine devam etti. Bunun ardından ise üniversite eğitimine Boğaziçi Üniversitesi’nde Turizm ve Otel Yönetimi bölümünde devam etti. Bu yıllarda karikatüre yönelik olan ilgisini ve aynı zamanda yeteneğini keşfeden Cem Yılmaz, üniversite yıllarında Leman isimli karikatür dergisinde çalışmaya başladı.

Yine bu dergide çalıştığı yıllarda ilk gösterisini gerçekleştirdi. İlk gösterisini Leman Kültür Merkezinde gerçekleştirdikten daha sonra Beşiktaş Kültür Merkezinde sahne almaya devam etti. Burada gerçekleştirdiği gösteriler ile adını seyircilere duyurarak ün kazanmaya başladı. Ünlü komedyen günümüzde 4 binden fazla sayıda gösteride sahne almıştır. 10 Mart 2012 yılında oyunculuk yapan Ahu Yağtu ile evlenmesinin ardından 31 Aralık 2013 yılında resmi olarak boşanmıştır. Cem Yılmaz’ın Ahu Yağtu ile olan evliliğinden Kemal isminde bir erkek çocuk dünyaya gelmiştir.

Cem Yılmaz 12 milyon takipçi sayısı ile en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter’da en fazla takipçisi olan Türktür. Aynı zamanda YouTube’da da iki milyondan fazla abone sayısı ile en fazla aboneye sahip olan Türk’tür. Cem Yılmaz’ın ödülleri arasında 21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri sırasında aldığı Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu ödülü yer almaktadır. Bu ödülü İftarlık Gazoz isimli filmde canlandırdığı karakter ile almıştır. Cem Yılmaz en başarılı Türk sanatçılardan birisidir. Birden fazla alanda yeteneği olan sanatçı doğuştan gelen yeteneği ile seyircilerin neşesine neşe katmaktadır. Oyuncunun aynı zamanda oyunculuk, yapımcılık ve yönetmenliğini de yaptığı çok sayıda film bulunmaktadır. Özellik ile de GORA, AROG ve Yahşi Batı isimli filmleri seyircilerin beğenisini toplamıştır.

Cem Yılmaz’ın Gösterileri
2014 yılında STANDartCY isimli gösteriyi sergiledi. Cem Yılmaz’ın Amerika içerisinde yaptığı ilk turnedir. 4 Ekim 2014 yılında Amerika’nın New Jersey eyaletinde sergilediği stand-up gösterisidir.

2011 yılında CM101MMXI Fundamentals isimli gösteriyi sergiledi. Aynı zamanda Cem Yılmaz’ın sergilediği stand-up gösterisi olan CM101MMXI Fundamentals’ın sinema versiyonu da yapılmış ve bu 2013 yılında vizyona girmiştir.

2010 yılında CMYLMZ Soru & Cevap isimli gösteriyi sergilemiştir. Bu stand-up gösterisinden ziyade üniversitelerde öğrenciler ile yapılan bir söyleşi şeklindedir.

2007 yılında CMYLMZ isimli gösteriyi sergiledi. Cem Yılmaz’ın bu stand-up gösterisi 2007 yılında sahnelenmiştir. Aynı zamanda bu gösterinin sinema versiyonu da 2008 yılında vizyona girmiştir.

1999 yılında Bir Tat Bir Doku isimli gösteriyi sergiledi. Cem Yılmaz’ın bu gösterisi 1999 yılında sahnelenmiş ve bu gösterinin sinema hali de 2001 yılında vizyona girmiştir.

1999 yılında Milenyum isimli gösteriyi sergiledi. 2000 yılına geçmekte iken yeni bir milenyum çağına yönelik yapılmış olan ve 1999 yılında sergilenmiş olan gösterisidir.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ