Fotoğraf İndir
Bvlgari Yüzük Modelleri Galeri için tıklayın

Bvlgari Yüzük Modelleri

Bvlgari yüzük modellerinden örnek fotoğraflar. Alyans yüzükleri hususunda uzman olan Bvlgari yüzük modellerinden örnek resimleri sitemizde inceleyebilir ve verdiğimiz link üzerinden satın alabilirsiniz.

Bvlgari yüzükler genelde sade olurlar ancak görünüm itibariyle havalıdırlar. Beyaz renkli olan Bvlgari yüzükler dikkat çeker ve genelde bu renk tercihi yüzükler ön plandadır.

Alt kısımda yer alan Bvlgari Yüzük modelleri arasından beğendiğiniz modeli bulgari.com üzerinden satın alabilir ya da kendinize özel olarak tasarlatıp kullanabilirsiniz.

Alyans olarak kullanılan Bvlgari marka yüzükler sade ve şık görüntüleriyle dikkat çekiyor. Beyaz renkli Bvlgari yüzükler cilt rengiyle uyumlu oluyor ve güzel bir görünüm sağlıyor.

Bvlgari yüzüklerde beyaz rengin dışında rose yani gül rengi modellerde dikkat çekiyor. Bvlgari yüzüklerde çizgili ve taşlı modellerde oldukça güzel. Çizgili ve klasik görünen Bvlgari yüzükler son zamanlarda dikka çekiyor ve hanımlar tarafından tercih ediliyor.

Bvlgari Yüzük Modelleri : 4 Yapraklı Çiçek Yüzük

Bvlgari Yüzük Modelleri : 4 Yapraklı Çiçek Yüzük

Bvlgari Yüzük Modelleri : 4 Yapraklı Çiçek Yüzük
Bu Bvlgari yüzük modelinin ismi Fiorever. 18 ayar beyaz altın olan bu yüzük üzerinde pırlantalar bulunmaktadır. Bu yüzük dört yapraklı çiçekten ilham alınarak yapılmıştır. Çiçek simgesi ve pırlantalarla parıldayan dört beyaz altın ile birleşen bir elmasla süslenmiştir. 0.20 ct pırlanta ve 0.23 ct pave elmas bulunan bu özel yüzüğün fiyatı ise 5.900 euro.

Bu makalede yayınlanan Bvlgari yüzük modellerini satın almak isterseniz ya da daha fazla incelemek için buraya tıklayabilir ve resmi sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ