Fotoğraf İndir
Burak Özçivit Resimleri Galeri için tıklayın

Burak Özçivit Resimleri

Burak Özçivit olay dizileri ve genç kızların aşırı hayranlığı ile magazinlerde yer alan önemli erkek oyuncular arasındadır. Burak Özçivit resimleri arasında onun ilk TV ekranına çıktığı imajını ve yeni tarzı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Burak Özçivit 2017 yılında hem bir sinema filmine imza atmış ayrıca filmin senaryosunu da kendisi bir kaç gün içerisinde yazarak hayata geçirmiştir.

Burak Özçivit Aşk Sana Benzer isimli sinema filmi ile sevgilisi Fahriye Evcen ile başrolleri paylaşmıştır. Filmde de bir aşk hikayesini anlatan Burak Özçivit filmi ile gerçek hayatta ki aşkı olan Fahriye Evcen ile sinema perdesinde yer almıştır. İyi bir izleyici kitlesine sahip olan filmin yanı sıra ikili yeni projeleri ile de ekranlara gelmeye hazırlanır. Burak Özçivit yeni dizisinde sanırım sevgilisi Fahriye Evcen ile yine beyaz perdede olacak.

Burak Özçivit  Hayatı
Burak Özçivit 24 Aralık 1984 İstanbul doğumludur. Ünlü sanatçı oyunculuk yaparak kariyerini sürdürmektedir ve bundan önceki yıllarda ise modellik yapmıştır. Ünlü oyuncu Gaziantep doğumludur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi fotoğrafçılık bölümünden mezun olmuştur. 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve gelecek vadeden kişi olarak seçilmiştir. Bundan sonrasında ise Uğurkan Erez ajans ile çalışmaya başlamıştır. 2005 yılı içerisinde tekrar Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada birinci seçilmiştir. Bundan sonra katıldığı Best Model of The World yarışmasında ise ikincilik elde etmiştir.

Bundan sonraki yıllarda ise modelliği bırakan ünlü sanatçı oyunculuğa odaklanmıştır. Oyunculuk kariyerinde ise gösterdiği üstün başarı ile tüm yeteneklerini halkın gözleri önüne sermiştir. Ünlü oyuncunun yer aldığı her yapım oldukça başarılı olmuştur ve izleyenler tarafından oldukça beğenilmiştir. Ayrıca ünlü oyuncu birbirinden farklı karakterleri canlandırmış, bu karakterleri canlandırmadan önce eğitimine ve kendini geliştirmeye oldukça önem vermiştir.

Film ve Dizilerdeki Başarıları
Canlandırdığı her karakteri başarı ile sergilemiştir. Musallat isimli Türk yapımı korku filmi ise sanatçının rol aldığı tek korku içerikli yapımdır. Sanatçı pek çok dizi ve filmde rol almıştır. 2008 yılının yaz aylarında yayınlana Ege bölgesi içerikli yaz dizisi Baba Ocağı adlı dizide Güven isimli karakteri canlandırmıştır ve bu karakter oldukça sevilmiştir. Bu dizide genç erkek kardeşi ile müzisyenlik yapan Burak Özçivit baba ocağı olan Ege’ye dömüş ve olaylar gelişmiştir. Daha sonra ise Gossip Girl isimli diziden esinlenilerek yapılan Küçük Sırlar isimli dizide Çetin adlı karakteri canlandırmıştır. 2011 ve 2013 yılları arasında ise Muhteşem Yüzyıl isimli dizide Malkoçoğlu adlı karakteri canlandırmıştır.

Bundan sonraki zamanlarda ise Malkoçoğlu filmi için hazırlıklar yapmıştır. Bu dizide canlandırdığı Malkoçoğlu karakteri oldukça başarılıdır ve izleyenler tarafından çok beğenilmiştir. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisindeki rolünden sonra ise Reşat Nuri Güntekin’in aynı isimli romanının uyarlaması olan Çalıkuşu isimli dizide Kamran rolünü oynamıştır. Çalıkuşu dizisinde başrolü Fahriye Evcen ile paylaşmıştır. Bu dizideki bu çift halk tarafından çok sevilmiştir. Bunun üzerine bu ikili yeniden bir sinema filmi çekmiştir.

Filmin adı Aşk Sana Benzer’dir ve bu yapım ile ikili tekrar çift olarak beyaz perdeye dönmüştür. Son olarak 2015 yılında başlayıp ve 2017 sona eren Kara Sevda isimli dizide Kemal rolünü canlandırdı. Bu dizi izleyenler tarafından çok beğenildi ve Burak Özçivit bu yapımda da oyunculuk konusundaki tüm hünerlerini gösterdi. Burak Özçivit, Çalıkuşu isimli dizide başrol arkadaşı olan Fahriye Evcen ile aşk yaşamaya başladı. Geçtiğimiz yaz içerisinde çift evlendi ve şu anda da evliliklerini mutlu bir şekilde sürdürmeye devam etmektedirler. Halkın en gözde çiftlerinden birisi olan bu ikilinin mutluluklarını devam etmesi sanatçıların tüm sevenlerinin dileğidir.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ