Burak Özçivit Fotoğrafları indir

Burak Özçivit yakışıklı ve karizmatik oyuncular arasında ilk sıralarda gelmektedir. Burak Özçivit fotoğrafları ile yakışıklı oyuncunun birbirinden güzel resimlerini görebilirsiniz. Burak Özçivit resimleri arasında rol aldığı dizilerden kareler ve sinema filmlerinden farklı kareler yer almaktadır.

Burak Özçivit (d. 24 Aralık 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve eski manken.Kazım İşmen Lisesi’nden mezundur(2001). Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir.

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şuanda ise mankenliği bırakmıştır.

Daha sonra 2005’te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

Burak Özçivit dizileri arasında son olarak Fahriye Evcen ile başrollerini paylaştığı Çalıkuşu dizisi vardır. Burak Özçivit Fahriye Evcen sevgili olduklarını birlikte oynadıkları film galasında açıkladılar.

Burak Özçivit Resimleri indir 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ