Fotoğraf İndir
Biran Damla Yılmaz Resimleri Galeri için tıklayın

Biran Damla Yılmaz Resimleri

22 Ağustos 2018

Biran Damla Yılmaz Kimdir?
Biran Damla Yılmaz 2007 senesinde Kırgın Çiçekler adlı dizi projesinde Eylül isimli karakteri canlandırırken bizlere kendisini tanıttı. 28 Haziran 1986 doğumlu olan Biran Damla Yılmaz ise İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Çocukluk dönemlerinden itibaren oyunculuğa büyük ilgi duyan Biran Damla Deniz tüm hayat planlarını oyunculuk üzerine kurmuştur. Günümüzde de zaten devlet tiyatrosunda oyunculuk eğitimlerine devam ediyor. Oyunculuğunun yanı sıra saf ve naif görünümü sayesinde de dikkatleri üzerine toplayan Biran Damla Yılmaz oldukça küçük göstermesine rağmen çok küçük bir yaşta değil ancak uzun yıllar dizi ve filmlerin genç ismi olarak karşımıza çıkacaktır.

Biran Deniz Yılmaz Dizi ve Filmleri
Biran Damla Yılmaz oyunculuk hayatına daha 17 yaşındayken başlamış ve 2014 senesinde de Yasak isimli bir dizi de oyunculuk yapmıştır. Dizinin kadrosunda ise Deniz Çakır, Gürbey, Fikret Kuşkan gibi önemli oyuncular yer alıyordu. Yasak dizisi de çekildiği döneme damgasını vurmayı başarmış ve birçok izleyici kitlesine de ulaşmıştır. Biran Damla Yılmaz için ikinci kez kamera karcısına geçmesi ise 2015 senesinde ki Beyaz Yalan adlı dizi ile olacaktır. Beyaz Yalan dizisinde yalnızca ilk birkaç bölümünde bulunabilmiştir. Bu dizi kadrosunda ise Kutsi, Ebru Aykaç, Deniz Baysal, Ege Aydan gibi günümüzün bilindik ve aşina olan oyuncu yüzleri yer alıyordu.

Yardımcı Oyunculuklar
Biran Deniz Yılmaz birçok dizi ve filmde de yardımcı oyunculuk yapma deneyimi kazanmıştır. Biran Damla Yılmaz için dizi sonrası ilk sinema çekimleri olan film ise Çılgın Dershane 4 olacaktır. Çılgın Dershane 4 Ada filminin oyuncuları ise Barış Çelikkol, Okan Karacan, Hilmi Cem İntepe gibi bilindik isimlerden oluşmaktadır. Çılgın Dershane serisi gençlerin çok sevip beğendiği bir film olmasından ötürü Çılgın Dershane 4 Ada filmi de o dönem oldukça yoğun ilgi ile karşılaşmıştır.

Biran Damla Yılmaz vermiş olduğu bir röportajda kendisinin hangi karakteri canlandırmak istediği sorulmuş ve bu soruya vermiş olduğu yanıt ise bir hayli farklıdır. Biran Damla Yılmaz bu soruya kendisinin Penny Dreadful gibi korku içerikli film oyuncusu olarak görmek istediğinden söz etmektedir. Bu röportaj sayesinde ileri de bir korku filminin aranan yüzü olmak için ufak bir mesajda bırakmış olabilir.

Biran Deniz Yılmaz ve Kırgın Çiçekler Dizisi
Biran Damla Yılmaz ise Türkiye tarafından Kırgın Çiçekler adı dizi sayesinde bu kadar popüler olmuştur. Kırgın Çiçekler dizisi ATV’de yayınlanmış ve Devlet Yetiştirme Yurdunda kalan 5 kızın hayatını konu almaktadır. Biran Damla Yılmaz burada Eylül isimli kızı canlandırmaktadır ve üvey babası tarafından taciz edilmektedir. Buna inanmayan annesi tarafından Yetiştirme yurduna bırakılır ve burada ki arkadaşları ve onların başlarından geçen olayı konu almaktadır. Oldukça zorlu süreç geçiren Eylül dizinin sonralarına doğru annesini kaybedecek ve kız kardeşi de yurda yerleşecektir. Ancak hayatta yılmayan bu 5 kız üniversite okumaya karar vermiş ve hayatlarını kurmak için sıkı sıkıya sarılmışlardır. Eylül ise hem çalışarak hem de okuyarak hayatını devam ettirmeye çalışmaktadır. Kırgın Çiçekler dizisi 2018 senesi itibari ile televizyonlara veda etmiştir. Oldukça uzun bir sezon izleyici karşısına çıkmış ve büyük kitlelere kendisini sevdirmiş hüzünlü bir hikayedir.

Biran Damla Yılmaz ise artık bu dizi de almış olduğu başrol sayesinde ileri de daha güzel ve parlak kariyere sahip dizilerde yer almanın kapılarını aralamıştır. Kendisine başarılar diliyor ve gelecekte güzel yerlerde görmek istiyoruz.

Biran Damla Yılmaz en güzel fotolar

Biran Damla Yılmaz

Biran Damla Yılmaz doğal fotoğrafları

Biran Damla Yılmaz makyajsız hali

Biran Damla Yılmaz Instagram foto

Biran Damla Yılmaz dövmesi


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Cagla irmak

BİR YORUM YAZ