Berk Cankat Resimleri

Berk Cankat dizi oyunculuğuna Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizi ile başlamıştır. Fakat Berk Cankat resimleri arasında da gördüğünüz gibi onu özellikle Güzel Köylü dizisi ile tanıdık. Berk Cankat resimleri içerisinde diziden çekilmiş özel kareleri ve set arkasında ki oyuncu ekiplerini görebilirsiniz.

Aslen Çerkes kökenli olan Berk Cankat, 9 Mayıs 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Mimar olan ve müteahhitlik yapan babasının mesleği sebebiyle Ankara, Eskişehir ve Hatay gibi şehirlerde çocukluğu geçti. Bu sebeple İlkokul’u Hatay’da, Ortaokul ve Lise’yi ise Ankara’da okudu. Ortaokul ve Lise döneminde okul tiyatrosunda yer aldı. Amatör olarak ilk tiyatro deneyimini de, 1999 senesinde Haldun Taner’in yazdığı “Ay Işığında Samata” oyununda aldığı rol ile kazandı. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Bilkent Üniversitesi – Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi – Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldu(2002-2007). Üniversite yıllarında hiç oyunculukla ilgilenmedi. Üniversiteden mezun olduktan sonra çok yakın arkadaşı ile birlikte grafiker mesleğini yapmak için İstanbul’a geldi

Berk Cankat 2017 yılında en fazla aranan oyuncular arasındadır. Berk Cankat fotoları ile onun saç modellerini, giyim tarzlarını, sosyal medyada ki resimlerini görebilirsiniz.

Berk Cankat Fotoğrafları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ