Fotoğraf İndir
Bebek Patiği Modellerinden Örnek Resimler Galeri için tıklayın

Bebek Patiği Modellerinden Örnek Resimler

Örgü modelleri modası asla geçmeyecek olan türler arasındadır. Örgü ile elde edilebilecek pek çok çeşit mevcuttur. Yelek, kazak, hırka, patik, atkı, şapka ve pek çok modeli örgü ile elde edebilmeniz mümkündür. Örgü modellerinde en çok tercih edilen ürünler ise bebek patiği modelleridir. Hamile olanlar ya da bebek bekleyenlerin yaptıkları hazırlıklar arasında bebekleri sıcak tutacak örgü model ürünler yer alır. Bu modeller arasında en çok tercih edilenler ise patik modelleridir.

Bebek patikleri bebeklerinizi yaz kış sıcak tutacak ve üşüyüp hastalanmalarını engelleyecek. Özellik ile anneanne ve babaannelerimiz torunlarının olacağını öğrendikleri zaman hemen örgü işlerini hazırlamaya başlarlar. Son zamanlarda pek çok yeni patik modelleri çıkmıştır. Elde örgü işi yapmanızın en güzel tarafı dilediğiniz renkte ve modelde ürünler elde edebilmenizdir. Aynı zamanda örgü işi modellerinize boncuklar ve diğer aksesuarları ekleyerek çok şık modeller elde edebilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modeller de şirin mi şirin, birbirinden güzel patikler örebilirsiniz. Pamuk iplik ya da saf yün tercih ederek bebekleriniz için çok daha sağlıklı ürünler elde edebilirsiniz.

Bu iplikler çocuklar için sağlıklıdır ve uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Yıkandıkça yıpranma payı çok yüzsek değildir. Örgü modellerini uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu bebek patik modellerini daha sonra olacak bebeklerinizde de kullanabilir ya da bebeğiniz büyüdükten sonra arkadaşlarınıza, çevrenizde bebeği olanlara ya da ihtiyacı olan kişilere vererek değerlendirebilirsiniz. Mağazalardan hazır aldığınız patikler ya da diğer örgü ürünleri genellik ile makine yapımıdır ve uzun yıllar dayanmaz. Aynı zamanda bu ürünler mağazadaki diğer ürünlere kıyas ile çok daha pahalıdır. Örgü işini evinizde yaptığınızda hem çok daha ucuz hem de çok daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca dayanıklılığı uzun yıllar devam edecektir. El emeği olan bu ürünlerin sizin için değeri çok daha yüksek olacaktır. Bebek patiklerini istediğiniz modellerde örerek birbirinden güzel pek çok patik elde edebilirsiniz.

Bebek Patiği Modelleri Nelerdir?
İnternette yer alan pek çok bebek patiği modeli bulunmaktadır. Bu modelleri inceleyerek siz de farklı farklı patikler elde edebilirsiniz. Eski tarz düz örgü modellerine bağımlı kalmak zorunda değilsiniz. Özellik ile görsellik ve sunumun ön planda olduğu şu son yıllarda bebek patiği ürünlerinde de çeşit çeşit modeller mevcut hale gelmiştir. Birbirinden şirin model ve desenlerde bebek patiği modelleri vardır. Özellik ile de boncuk ve aksesuarlar ile süslenen bebek patik modelleri son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bebekler için en çok tercih edilen bebek patiği modelleri ise genellik ile hayvan desenli modellerdir. Bu patik modelleri içerisinde bebekleriniz çok şirin görünecektir. Koyun, kuzu, ördek, kurbağa, kaplumbağa, kedi, köpek, tavşan ve bunun gibi daha pek çok hayvan deseni ile bebek patiği modelleri oluşturabilir ve bebeğinizin birbirinden şirin bebek patiklerine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ