Fotoğraf İndir
Barış Kılıç Resimleri Galeri için tıklayın

Barış Kılıç Resimleri

Barış Kılıç 21 Şubat 1978 yılında Malatya’da doğdu. dizi ve sinema oyunculuğu yapmaktadır. 1983 yılında daha küçük bir çocuk iken İstanbul’a taşındı. 1 ablası ve bir de kız kardeşi bulunmaktadır. babası ilkokul öğretmenliğinden emeklidir. Lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde iktisat fakültesinden mezun olarak üniversite eğitimini tamamladı. Yabancı dilini geliştirme amacı ile Amerika’ya gitti ve bir süre burada kaldı. Daha sonrasında ise tekrar Türkiye’ye dönerek Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Daha üniversite yıllarında iken reklam filmlerinde oyunculuk yapmaya başladı. Bir arkadaşı ile gittiği reklam filmi seçmelerinde arkadaşını bekliyordu. Daha sonra ajanstaki kişiler onun da seçmelere katılmasını istedi ve bunun sonucunda seçmelere katılan Barış Kılıç seçmeleri kazandı. Oyunculuk konusundaki yeteneklerini keşfeden ünlü oyuncunun rol aldığı çok sayıda dizi ve film bulunmaktadır. oldukça yetenekli ve beğenilen bir oyuncudur ve yakışıklılığı ile de halkın sevgisini kazanmıştır.

Barış Kılıç fotoğraflarını galerimizde inceleyebilirsiniz

Adını Feriha Koydum Dizisiyle İsmini Duyurdu
Adını duyurduğu yapım ise Adını Feriha Koydum dizisidir. Bu dizide kaptan rolünde yer aldığı proje ile oyunculuk konusundaki tüm hünerlerini sergileri ve herkesin sevgisini topladı. Uzun süre ekranlarda kalan Adını Feriha Koydum dizisi ile adını duyuran sanatçı bundan sonra da önemli yapımlarda yer almaya devam etti. Bu dizide Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy başrolleri paylaşıyordu. Bundan sonra ise Güllerin Savaşı isimli projede yer aldı. Bu dizide iki kadın arasında kalan bir karakteri canlandırdı.

Oldukça olaylı ve entrikalı bir dizi olan Güllerin Savaşı izleyenler tarafından fazlası ile beğenildi ve Barış Kılıç burada da oyunculuğunu konuşturdu. En son yer aldığı yapım ise 2017 yılında yayın hayatına başlaya Evlat Kokusu dizisidir. Ayrıca Seni Seviyorum Adamım isimli filmde de Güllerin Savaşı dizisindeki başrol arkadaşı ile birlikte rol aldı ve bu yapım da izleyenlerin beğenisini topladı. Başarılı oyuncu günümüzde de kariyerine tüm hızı ile devam etmektedir. Bundan sonra da sevenlerinin karşısına başarılı projeler ile çıkmaya devam edeceğinden hiç şüphe yoktur. Başarılı oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler aşağıda sırası ile belirtilmiştir.

Barış Kılıç’ın Yer Aldığı Dizi ve Filmler
2017 Evlat Kokusu dizisinde Aslan Akbaş rolünü canlandırdı.
2016 Oyunbozan dizisinde rolünü Emre canlandırdı.
2014 Seni Seviyorum Adamım filminde Berk rolünü canlandırdı.
2014 ve 2015 yılları arası Güllerin Savaşı dizisinde Ömer rolünü canlandırdı.
2012 Merhaba Hayat dizisinde Burak rolünü canlandırdı.
2011 ve 2012 yılları arası Adını Feriha Koydum dizisinde Levent rolünü canlandırdı.
2013 Lale Devri dizisinde dördüncü sezonunda rol aldı.
2009 Sakarya Fırat dizisinde Berat rolünü canlandırdı.
2009 Aynadaki Düşman dizisinde Kaan Candemir rolünü canlandırdı.
2007 Vazgeç Gönlüm dizisinde Mert rolünü canlandırdı.
2007 Leylan dizisinde Yaman rolünü canlandırdı.
2004 Bütün Çocuklarım dizisinde Aybars rolünü canlandırdı.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ