Fotoğraf İndir
Bade İşçil Resimleri Galeri için tıklayın

Bade İşçil Resimleri

04 Ağustos 2018

Bade İşçil Kimdir?
8 Ağustos 1083’de İstanbul’da doğan Bade İşçil göçmen bir aileden gelmektedir. Bir taraftan Bulgaristan diğer taraftan ise Romanya göçmenidir. 1999 senesinde anne ve babası boşanan İşçil annesi ile birlikte yaşamaya devam etmiştir. Bade İşçil üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım bölümünde almıştır. Oyunculuk üzerine eğitim almayan Bade İşçil’in keşfedilmesi Barış Manço’nun cenazesine dayanır. Cenazede Mahsun Kırmızıgül tarafından keşfedilir. Bu keşif hem Bade İşçil’in televizyon dünyasına adım atması anlamına gelir hem de aynı zamanda ikili arasında bir ilişkinin temelini oluşturur. Burada başlayan ilişki tam beş yıl süre ile devam ederek ardından sonlanmıştır.

Evlere Şenlik Programı
Profesyonel olarak ilk ekran deneyimi ise Star Tv ekranlarında oldu. Evlere Şenlik isimli bir programda sunuculuk ile başladı ve daha sonra çeşitli şekillerde ekranlarda olmaya devam etti. İlk başlarda sunuculuk tecrübesi alarak başlayan Bade İşçil daha sonra ise oyunculuğa adım attı. İlk oyunculuk tecrübesini yaşamasına sebep olan isim ise Andaç Haznedaroğlu olmuştur. İlk olarak yer aldığı dizi ise Gülpare isimli tv dizisi. Bu süreçte herhangi bir oyunculuk eğitimi olmadığı için bu alanda da kendini geliştirme çalışmaları sürdüren İşçil Ümit Çırak ve İpek Bilgin gibi isimlerden oyunculuk dersleri aldı.

İlerleyen senelerde de farklı projelerde yer almaya devam etti. 2007 senesinde Cine 5 tv kanalında yayınlanan Metropol kafe isimli dizide yer aldı. Bir komedi dizisi olduğu için daha farklı bir tecrübe de geçirmiş oldu. Daha sonra ise 2009 ile 2011 seneleri arasında devam eden Ay Yapım’ın en iddialı projelerinden biri olan Ezel isimli büyük projede yer aldı. Asıl çok tanınmasını sağlayan ve Bade İşçil’in yıldızını parlatan proje de bu oldu. Ezel’deki performansı ile göz doldurmaya başladı. Şebnem karakteri ile beğeni topladıktan sonra bir iddialı projede daha yer aldı. Hemen sonraki sene Kanal D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney dizisinde yer aldı. Burada ise sağlam bir oyuncu kadrosu ile birlikte çalıştı.

Bade İşçil Oyunculuk Kariyeri
Oyunculuk kariyerine halen daha devam etmekte olan İşçil hali hazırda ise Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide rol alarak devam etmektedir. 2006 senesinde Gülpare ile girdiği dizi serüveni hız kesmeden devam ediyor. Bu süreçte Eski Sevgili isimli bir sinema filminde de yer alma şansı elde eden oyuncu bu dizide ise Feride karakterini canlandırdı. Performansları ile göz dolduran oyuncu aynı zamanda farklı ödüllerin de sahibi olma şansı elde etmiştir. Özellikle Kuzey Güney isimli tv dizisindeki performansı sayesinde iki farklı ödül alma hakkı kazandı. Galatasaray Üniversitesinin ödüllerinden En iyi kadın oyuncu ödülünü ve Ayaklı Gazete Tv Yıldızları ödül töreninde ise en iyi yardımcı kadın drama oyuncusu ödülünü almaya layık görülmüştür.

Bade İşçil Özel Hayatı
Özel hayatı da farklı şekillerde gelişmeler ile devam eden güzel oyuncu tv serüvenine adım atarken kendisini keşfeden Mahsun Kırmızıgül ile uzun soluklu bir ilişki yaşamıştır. 5 sene sonunda bu ilişki noktalanmıştır. Daha sonra iş adamı Malkoç Sualp ile tanışan İşçil 31 Mayıs 2013 tarihinde ise Sualp ile hayatını birleştirme kararı alarak nikah masasına oturmuştur. Bu evlilikten 2014 senesinde bir adet oğlu dünyaya geldi. Azur isimli bir erkek çocuğu olan çiftin evlilikleri ise uzun sürmedi. 2015 senesinde boşanma davası açıldı ve 2016 senesinin haziran ayında ise bu dava boşanma ile sonuçlandı. Şu sıralar bekar hayatına dönen Bade İşçil Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ekranlarda görünmeye devam ediyor.

Bade İşçil Sosyal Medya Hesapları
Bade İşçil Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/badenzi/?hl=tr (doğrulandı)
Bade İşçil Twitter Hesabı: https://twitter.com/badenzi (doğrulanmadı)

Bade İşçil havalı resimleri

Bade İşçil resim

Bade İşçil yeni fotolar


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ