Fotoğraf İndir
Aslıhan Gürbüz Resimleri Galeri için tıklayın

Aslıhan Gürbüz Resimleri

28 Eylül 2019

Aslıhan Gürbüz kimdir? Hayatı, dizileri ve filmleri hakkında bilgiler. Aslıhan Gürbüz’ün en yeni ve en özel fotoğraflarını resim galerisinde inceleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında bu sene yayınlanmaya başlayan ve çok ciddi izleyici kitlesine sahip olan Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin sevilen karakterlerinden birisi Merve’yi canlandıran Aslıhan Gürbüz, uzun yıllardır oyunculuk alanında çalışmakta ve televizyon karşısında sık gördüğümüz isimlerden birisidir.

Aslıhan Gürbüz’ün birbirinden güzel fotoğraflarını incelerken aynı zamanda hayatı, dizileri, filmleri ve hakkında bilinmeyenleri öğrenebilirsiniz. İlk resme tıklayarak galeriye giriş yapabilir ve resimleri tam kalitede görüntülerken Aslıhan Gürbüz’ün biyografisini inceleyebilirsiniz.

Aslıhan Gürbüz kimdir?
Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ki akıllı ve tuttuğunu koparan kadında ki Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1963 tarihinde Çanakkale’de hayata gözlerini açmıştır. Koca burcu olan Aslıhan Gürbüz, Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.
Aslıhan Gürbüz okul hayatını sonlandırdıktan sonra ilk oyunculuk hayatına Büyük Buluşma isimli bir dizide ki yardımcı oyuncu rolü ile kendisini tanıtmıştır. Daha sonra ise Gonca Karanfiller, Zeytin Tepesi ve Bir Bulut Olsam gibi dizi rolleri ile bu ekran görünürlüğü artmaya başladı. Ancak biz Aslıhan Gürbüz’ü Yahşi Cazibe isimli dizide ki rolü ile daha çok biliyoruz. Azeri bir genç kadını canlandıran oldukça sevimli bir karaktere sahip olan Cazibe’ye hayat vermiştir. Uzun yıllar izlenen bu dizi hala çeşitli kanallarda da yayınlanmaya devam etmektedir.

Aslıhan Gürbüz ve Muhteşem Yüzyıl Dizisi
Yahşi Cazibe’den sonra Aslıhan Gürbüz için oyunculuk kapısı bu kez yine büyük bir izlenme rekoru kırmış çok büyük bir yapım olan Muhteşem Yüzyıl’da ki rolü ile karşımıza çıkmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisi sayesinde de çok büyük beğeniler toplayan Aslıhan Gürbüz kariyerine emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir. Bu dizi projesinin arkasından ise Bodrum Masalı dizisi gelmiş Şevval Sam gibi isimlerle rol almıştır. Son olarak ise Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan 4 çocukluk arkadaşı kadının birbirlerinin hayatları üzerinde oynamış oldukları oyunların konu alındığı Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin Merve isminde ki karaktere can veriyor.

Aslıhan Gürbüz Filmleri
Aslıhan Gürbüz’ün rol aldığı filmlere de göz atmak gerekir ise, ilk olarak rol aldığı film “Kanalizasyon” adlı film olacaktır. Bu filmin arkasından Labirent, Kor gibi farklı filmlerde gelecektir. Aynı zamanda Aslıhan Gürbüz “Zorla Güzellik” isimli bir tiyatroda da oyunculuk yapmıştır.
Aslıhan Gürbüz’ün oyunculuk alanında ki başarıları karşılığında da elbette bir takım ödüller ona taktim edilmiştir. En iyi Kadın Komedi Oyuncusu dalın 38. Altın Kelebek Ödüllerine layık görülen güzel oyuncu, 2011 senesinde de Antalya Televizyon Ödüllerine ve Ayakligazete.com Yılın Televizyon Yıldızları ödüllerini almıştır.

Trafik Kazası Hayatını Değiştirdi
Aslıhan Gürbüz için ise Üniversite yaşantısının son senesinde geçirmiş olduğu bir trafik kazası adeta hayatını değiştirmiş. Beş ay boyunca yatalak kalmış ve o dönemde yaşadıkları hayata karşı bakış açısını da değiştirmiş. Tiyatro için çok istekli olmasına rağmen bu hastalık sonrasında buna fırsat bulamamış ancak dizi oyunculuğundan gelen teklifleri değerlendirme imkanı yakalamıştır.

Ufak Tefek Cinayetler
Aslıhan Gürbüz için Ufak Tefek Cinayetler isimli senaryoda onu Merve karakterin çeken bazı hisleri varmış. Karakterin pürüpak karakterlerden olmaması fazla kusurları olan ve zaafları bulunan bir kadın olmasından dolayı bu karakteri resmetmeye karar vermiş. Aynı zamanda dram üzerine değilde daha çok kriminal bir yönü de olan bu dizi onu iyi ve kötü polis sorgulaması yaptırmaya itmiş ve bu dizi ve karakter onu kendisine adeta çekmiştir. Merve karakterini de tanımlarken lider ruhlu, kontrol etme özelliği çok fazla olan ve insanları elinde tutmayı seven bir kadın olarak tanımlıyor. Çalışmamasına rağmen hayatı çok yoğun ve her organizasyonda bir eli kolu var. Ama biz öz eleştiri yapması gerekir ise karakterine Merve için gerçek olma ihtimali ürkütücü olarak tanımlıyor. Merve ile kendi karakteri arasında ise böyle bir bağ olmadığını hatta öyle ki hayatında çevresinde ki herhangi bir kişinin bile böyle olmadığından söz ediyor. Aslıhan Gürbüz şuan tatil molası vermiş ve Ufak Tefek Cinayetlerin yeni sezonu için bomba gibi hazırlanıyor.

Aslıhan Gürbüz yeni son fotoğrafları

Aslıhan Gürbüz gençlik eski resimleri

Aslıhan Gürbüz saç modelleri

Aslıhan Gürbüz makyajsız hali

Aslıhan Gürbüz kimdir biyografisi

Aslıhan Gürbüz yaşı kilosu boyu dizileri ve hakkında bilgiler

Aslıhan Gürbüz fotoğraf

Aslıhan Gürbüz resim

Aslıhan Gürbüz yeni foto


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ