Fotoğraf İndir
Aras Bulut İynemli Resimleri Galeri için tıklayın

Aras Bulut İynemli Resimleri

30 Temmuz 2018

Aras Bulut İynemli kimdir?
Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. 3 çocuklu bir ailenin en küçük oğludur. Bir ablası ve bir tane de abisi vardır. Aras Bulut’un abisi de tiyatroculuk yapmaktayken ablası ise ses sanatçılığı ile ilgilenmektedir. Ailenin özellikle sanata karşı olan bu özel ilgisi muhtemelen Aras Bulut içinde etkileyici bir unsur olmuştur. Lise yaşantısına Beşiktaş Anadolu Lisesi ile devam etmiş olan Aras Bulut, eğitim yaşamını daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi ile devam ettirmiş ve burada Uçak Mühendisliği bölümünde okumayı tercih etmiştir. Ancak okulu devam ederken oyunculuk ile ilgilenmeye başlamış ve bu yaşamda ki başarısı için doğru bir adım atmış olacaktır.

Aras Bulut İynemli Reklamlar ve Diziler
Aras Bulut İynemli, çeşitli reklam filmlerinde oyunculuk yapmıştır. Bu reklam filmleri ise Patos, Sprite, TTNET Adsl, Eti Crax ve Nescafe gibi bilindik markaların yüzü olması ile de başarılı bir başlangıç olacaktır. Aras Bulut’un reklam yüzü olduğu Patos sayesinde yönetmenlik yapan Zeynep Günay Tan tarafından fark edilmiş ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dönem dizisinin çekimlerine davet edilmiştir. Bu dizi ile yükseliş yakalamayı başaran Aras Bulut, oldukça ciddi bir kadro ile oyunculuk yaşantısına giriş yapacaktır. Aras Bulut Öyle Bir Geçer Zaman Ki, dizisi ile Mete karakterini canlandırmıştır. Kadrosunda Meral Çetinkaya, Farah Zeynep Abdullah, Erkan Petekkaya, Wilma Elles, Elçin Sangu, Mete Horozoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Mine Tugay, Ayça Bingöl ve Emir Berke Zincidi gibi oyuncular yer almaktaydı. Oldukça sağlam bir kadrosu olan bu dizi de bir dönem dizisi olması ve ailenin yaşamının içtenliği Türk izleyicilerini etkilemeyi başarmıştır.

Bu dizi bittikten sonra ise 2013 senesinde yine bir dönem dizisi olan ve Osmanlı Devletinin bir dönemini anlatan Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Şehzade Beyazıt rolünde oynama imkanı bulmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde ki muhteşem oyunculuğu bu diziye kapı aralamış ve bu dizi de tüm kariyerini şekillendirmiştir diyebiliriz. Bu dizi sonrasında ise onu TV 8 olarak değişim gösterecek Acun Ilıcalı kanalında yayınlanmaya başlanan Maral isimli dizi de başrol oynamaya başlayacaktır. Hazal Kaya gibi genç ve başarılı bir oyuncu ile rol arkadaşlığı yapan Aras Bulut çok uzun sürmeyen bu dizide de sempatik bir rolü canlandıracaktır.

Aras Bulut İynemli İçerde Dizisi
Ancak 2016 ve 2017 sezonuna damgasını vurmayı başaran ve dizi hayatına bambaşka soluk kazandıran Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisinde başrol alacaktır. Köstebek isimli yabancı bir filmden uyarlanmış olan bu dizi de Çağatay Ulusoy gibi genç ve başarılı bir rol arkadaşı ile başrol paylaşmıştır.

Aras Bulut İynemli Çukur Dizisi
2017 senesinde ise yani İçerde dizisinin hemen ardından ise Çukur isimli dizinin ana karakteri olmayı başarmıştır. Oldukça hızlı bir yükseliş gösteren Aras Bulut için Çukur dizisi belki de hayatının en zirveye ulaştığı noktalardan birisi olabilir. Bu dizide Yamaç karakterini canlandıran ve mafya olarak bilinen Koçovali ailesinin en küçük oğlunu canlandıran Yamaç’ın bu aileye zıtlığından başlayan bir konudur. Çukur dizisi de çok geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Sezon finaline giren dizi de Yamaç karakterinin neler yapacağı sabırsızlıkla beklenmektedir.

Ara Bulut İynemli koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Oyunculuk alanına olan özel ilgisi kadar spora ve bir o kadar da müziğe ilgi duymaktadır. Ablası ve abisinin mesleklerini en küçük çocuk olarak harmanlamayı tercih etmiştir. Bugün ki başarıları göz önüne alınacak olursa rol aldığı başroller gelecek kariyerinin de referansı olacaktır.

Aras Bulut İynemli kasları

Aras Bulut İynemli resim

Aras Bulut İynemli sevgilisi kim?

Aras Bulut İynemli yeni foto

Aras Bulut İynemli karizmatik foto

Aras Bulut İynemli ve ailesi


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ