Fotoğraf İndir
Aras Aydın Resimleri (Kiraz Mevsimi Emre) Galeri için tıklayın

Aras Aydın Resimleri (Kiraz Mevsimi Emre)

16 Ocak 2018

Aras Ayhan, 2 Temmuz 1989 yılında Eskişehir ilinde gözlerini dünyaya açmıştır. 29 yaşında olan sanatçı Yengeç burcu özelliklerini taşımaktadır. Öğretim hayatını İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde devam ettirmiş ve mezun olarak bu alanda da mesleğini icra etmeye başlamıştır. İlk olarak oyunculuk yaşamına 2010 senesinde Min T Prodüksiyon yapım şirketinin imzasını atmış olduğu ve Birol Güven’in yapımcısı olduğu Öğretmen Kemal isimli yapımda yer alarak dizi hayatına giriş yapmıştır. Aras Ayhan’ın ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen bu projede kendisinden söz ettirmeyi başararak, kariyerine güzel notlar düşmeyi başarmıştır.

Ayrıca Samanyolu TV’de yayınlanan Şefkat Tepe isimli yapımında da rol almıştır. 2014 senesinde ise FOX TV’nin güçlü yapımı olan Kiraz Mevsimi dizisinde kariyerini üst sıralara taşımayı başarmıştı. Bir yaz dizisi olarak başlayan Kiraz Mevsimi, yeni yeni dizi sektörüne atılan genç yüzlerle bir araya gelerek, bu eğlenceli ve sıkı yapım sayesinde kariyerini üstlere taşımakta zorlanmadı. Kiraz Mevsimi projesinde Emre Yiğit karakterine can verdi ve burada hem okuyan hem de çalışan ve güçlü bir karakteri canlandırıyordu. Mahallede ki çocuklara antrenörlük yapan Emre hem sevilen hem de saygı duyan bir mahalle çocuğu olarak bizlere kendisini sevdirdi.  Aras Ayhan oyunculukla ilgilendiği kadar aynı zaman da müzikle de yakından ilgilenmektedir ve birkaç müzik aleti çalabilmektedir.

Ayrıca Aras Ayhan, yine FOX ekranlarında Temmuz ayı içinde N’ olur Ayrılalım isimli Osman Sınav yapımı ve yönetiminde bir yapımda yer almıştır. Ayrıca 2007 senesinde de Good Luck Duck isimli sinema filmi tarafından uyarlanmış olan ve ekranları filme kitlemeyi başaran bir proje içinde de yer almıştır. Aras Aydın bir romantik komedi dizi olan bu dizide Ulaş isimli karaktere can vermiştir. Aras Aydın her projesinde başarılarıyla kendisinden söz ettirmeyi başardığı gibi, saygılı ve dürüst bir oyuncu olarak da tüm seyircileri kendisine hayran bırakmaktadır. Şu dönemlerde herhangi bir projede yer almayan Aras Aydın’ı yeni projelerle görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Aras Aydın’ın Bilinmeyen Yönleri
Aras Aydın utangaçlığıyla bilinmektedir. Dizi ya da film setlerinin olmadığı zamanlarda daha çok kitap okumayı tercih eden yakışıklı oyuncu, spor yapmaktan da büyük zevk almakta ve asla ihmal etmemektedir. Yoğun tempolu bir çalışma yaşamının yanında spor, müzik ve kitap okumak onun için adeta bir tutku ve bundan vazgeçmemekte. Ayrıca Aras Aydın yağlı boya tabloları icra etmekten de çok büyük zevk almaktadır. Sanatçının bildiğimiz kadarıyla hayatında herhangi bir kimse yok ve bekar bir yaşam sürmekte.

Kilosu: 74
Boyu: 1, 84
Göz Rengi: Açık Kahverengi
Saçı: Siyah

Aras Aydın’ın Rol Aldığı Projeler
Öğretmen Kemal
Şefkat Tepe
Kiraz Mevsimi
Saklı Kalan
Oğlan Bizim Kız Bizim
N’ olur Ayrılalım

Kiraz mevsimi Emre Aras Aydın fotoğrafları


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ