Fotoğraf İndir
Alperen Duymaz Resimleri Galeri için tıklayın

Alperen Duymaz Resimleri

10 Temmuz 2018

Alperen Duymaz, son zamanların Türk televizyonlarında boy gösteren genç bir oyuncu olarak tanıdığımız sanatçı 3 Kasım 1992 senesinde Ankara ilinde hayata gözlerini açmıştır. Alperen Duymaz, sanata karşı özel bir ilgisi olmakla birlikte eğitim hayatını da Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı gibi köklü bir eğitim yuvasının Tiyatro bölümünde eğitimini sürdürmüştür. Oldukça genç ve dizi ve tiyatro alanında da yolun daha başındadır.

Alperen Duymaz Kimdir?
Alperen Duymaz, özellikle oyunculuk dışında da müzik alanında da özel bir ilgiye sahiptir ve Ankara’da bir barda sahne aldığı bilinmektedir. 1,83 cm boy uzunluğuna sahip olan genç ve yakışıklı oyuncu 74 kilo civarında bir boy ve kilo skalasına sahiptir. Genç cool duruşu hem de boy ve kilo endeksi ile Ankara’da çeşitli yerlerde modellikte yapmaktadır. Modellikle başlayan bu serüven bir süre sonra yerini reklam filmlerine bırakmıştır. Oyunculuk üzerine almış olduğu eğitimin yanı sıra, başarılarının da beraberinde 2015 senesinde Türk televizyonlarında çok tutulan ve yabancı bir diziden uyarlanmış olan “Tatlı Küçük Yalancılar” kadrosunda rol almıştır.

Bu dizi hayatı bir deneme çekimi ile başlamış ve sonrasında kabul edilmesi ile Ankara’da ki yaşantısı İstanbul olarak değişmiş ve neredeyse dizi ve film sektörünün içine atılmış oldu. Başlarda oldukça küçük rollere sahip olan Alperen Duymaz dizinin izlenmesi ile rolleri de artmış hem yakışıklı ve cool halleri hem de gizemli halleri ile birçok kitleyi kendisine hayran bırakmayı başarmıştır. Önemli olan da dizi içinde kendisinin tanınmasını sağlayacak o oyunculuk başarısını seyircilere hissettirebilmesi olmuştur.

Tatlı Küçük Yalancılar Dizisi
Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Açelya Ademoğlu’nun kardeşini canlandırmış ve dizi kadrosunda bulunan Bensu Soral, Şükrü Özyılmaz, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Büşra Develi, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz gibi birçok başarılı ve genç oyuncu kadrosu ile oynama imkanı yakalamıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi daha çok genç bir kitleye hitap etmesi de fan kitlesinin artmasına ve popüler bir oyuncu olmasına yardımcı olmuştur. Bu dizi sonrasında ise Alperen Duymaz hayatına yavaş yavaş başarılar kazandırmaya başlamış ve daha sonra ki dizisinde Acı Aşk isimli dizi kadrosuna girerek devam ettirmiştir. Acı Aşk dizisinde de Sezgi Sena Akay, Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Hüseyin Avni Danyal ve son olarak da Erkan Can gibi oyuncularla rollerini paylaşma imkanı bulacaktır.

Bodrum Masalında Başrol
Ancak genç oyuncunun ikinci bir atılımı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bodrum Masalı isimli dizide ki başrolü ile olacaktır. Bu dizi ile yıldızı parladı desek yalan olmayacaktır. Dizi kadrosunda hem oyuncu hem de müzisyen olan Şevval Sam, Timuçin Esen gibi sağlam bir oyuncu, Murat Aygen, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz ve Toprak Sağlam rol almıştır. Dizi de zengin bir ailenin hayatının bir anda değişmesi ve İstanbul’dan Bodrum’a taşınmalarını konu alan dizi de bu ailenin oğlunu canlandırmıştır. Hem gençlik hem de aşk yaşantıları derken yaz dönemine hızlı ve kaliteli bir giriş yapan dizi kadrosunda olması da Alperen Duymaz için etkili olmuştur.  Alperen Duymaz, bu dizi ile ciddi bir kitleye hitap etmeyi başarmış ve Tatlı Küçük Yalancılar’dan sonra zihinlere adeta kazınmıştır. Bu iki dizide de bir genci canlandıran ve cool hareketleri ile göze çarpan rolleri bizleri karşılamaktaydı.

Çukur Dizisi
Alperen Duymaz ise son zamanların en çok konuşulan ve ses getiren dizisi Çukur kadrosuna girmiştir. Çukur bildiğimiz üzere Show TV kanallarında bu senenin başından itibaren çok ses getirmiş ve ciddi başarılara imza atmış bir o kadar da değerli kadroya sahip olan bir dizi projesidir. Alperen Duymaz ise yine burada Dilan Çiçek ile rol arkadaşlığı yapmaktadır. Deli bir komiseri canlandıran Alperen Duymaz yine cool tavırları ile dikkat çekerken diziye adeta farklı bir soluk kazandırmıştır. Çukur dizisinde ki oyunculuk yaşamı devam eden Alperen Duymaz, şuan sezon finaline girmiş olan dizi kadrosunda devam etmektedir. Bu dizi sonrasında da hayatında önemli gelişmeler olacağa benziyor. Daha çok genç olmasına rağmen oldukça ciddi ve başarılı dizi kadrosuna ve öyküsüne sahip olan projelerde yer alması bir başarıdır.

Alperen Duymaz sakalsız foto

Alperen Duymaz kısa saç modelleri

Alperen Duymaz eski hali

Alperen Duymaz Direniş Karatay

Alperen Duymaz


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ