Fotoğraf İndir
2018 Sarışın Saç Rengi Ve Modelleri

2018 Sarışın Saç Rengi Ve Modelleri

13 Ocak 2018

2018 yılında birçok saç rengi trend listesinin üst sıralarında yer alacaktır. Bu saç renklerinden birisi de sarışın saç rengidir. Sarışın saç rengi yıllardır her kadının tercih etmiş olduğu ve popülerliğini hiç yitirmeyen bir saç rengidir. Bu saç rengi günümüzde klasikleşmiştir. Her kadına ve her cilt rengine uyum sağlayan sarışın saç renginin klasik görünümünden kurtarmak için saç dünyasında farklı gelişmeler olmaktadır. Sizlerde sarışın saçlarınızı klasik görüntüsünden birkaç işlem ile kurtarabilirsiniz.

Sarışın saç rengini birçok saç rengi ile birlikte kullanabilirsiniz. Diğer renkler ile uyumlu bir yapısı bulunan sarışın saç rengini en çok kahverengi ile birlikte kullanmaktayız. Kahverengi ve sarışın saç rengi mükemmel bir uyum yakalamakta ve muhteşem bir güzelliğe kavuşmaktadır. Bunun yanı sıra 2018 yılında sarışın saç rengini kırmızı tonları ile birlikte kullanarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı olmayı seviyorsanız sarı ile kırmızı renklerinin birbiri ile kombini sizi şaşırtacak kadar güzel bir görünüme sahiptir.  Cesur ve genç kadınların tercih ettiği bu iki rengi sizlerde deneyin , pişman olmayacaksınız.

Sarışın saç rengi birçok saç modelinde kullanılabilir. Her saç modelinde ayrı güzel görünen sarışın saç renklerinin en çok tercih edildiği modeller ise şöyledir; at kuyruğu, bob, lob, örgüler, topuz ve dalgalı saç modellerinde sarı rengine sıklıkla rastlamaktayız.

2018 yılında ise kıvırcık saç modelleri ön plana çıkacağı için sarışın saç renginin kıvırcık saçlara yakışığ yakışmadığını inceledik.  Kıvırcık saç modelinde de harika görünen sarışın saç renginin kıvırcık saçlarda kahverengi ve kumral tonları ile birlikte kullanarak daha şık ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Kıvırcık saçların moda olacağı 2018 yılında uzun ve orta boylu saçlarda kıvırcık modeli tercih edilecektir.

 


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ