Fotoğraf İndir
2017 Trend Saç Modelleri Galeri için tıklayın

2017 Trend Saç Modelleri

04 Mart 2017

Değerli takipçilerimiz bildiğiniz üzere her yıl saç model ve renk trendleri değişmektedir. 2017 yılında olduğumuz bu dönemde de diğer yıllara nazaran saç renk ve modellerinde değişiklikler meydana gelmiştir. 2017 yılında sizlerde saç renk ve modellerimizde değişiklik yaparak 2017 yılında daha modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yeni saç modeli ve saç rengi biz kadınlara her anlamda iyi gelmektedir. Öz güvenimizi arttıran yeni saç modeli ve renkleri saç yapısını da olumlu etkilemektedir.

2017 yılında en çok tercih edilecek saç modellerinden birisi Shag diye tabir edilen orta boylu dalgalı ve katlı saç kesimidir. Çoğu saç rengine uyum sağlayabilen bu saç modeli özellikle sarının tonları ile mükemmel bir görünüme ulaşmaktadır. Tam bir sokak tarzına uygun olan bu saç modeli yaz aylarında oldukça ideal bir seçenektir.

Her yıl popüler saç modellerinden olan Bob saç modeli 2017 yılında asimetrik saç kesimi ile birleşerek  ön plana çıkmaktadır. Özellikle bu yıl düz bob saç modeli trend listesinin üst sıralarına çıkacaktır. Kadınsı ve zarif bir görünüme sahip olan asimetrik Bob saç modelini sizlerde tercih etmelisiniz. Bob saç modelinin çene hizasında olan modelleri de kadınlar arasında yaygın bir halde kullanılmaktadır.

Bunun yanısıra 2017 yılında popüler olacak saç modelleri arasında erkeksi görünümü ile dikkat çeken Pixie saç modelidir. Kadınların sağlamış olduğu rahatlığından dolayı tercih ettiği Pixie saç modelini cesur kadınlar daha çok kullanmaktadır. Asi ve spor ruhlu bir kadınsanız 2017 yılında tercih edebileceğiniz ideal saç modellerinden birisidir.

 


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ