Fotoğraf İndir
2017 Pixie Saç Modelleri Galeri için tıklayın

2017 Pixie Saç Modelleri

08 Mart 2017

Değerli okurlarımız bugünün saç dünyasında en popüler saç modellerinden birisi Pixie saç modelidir. Pixie saç modelleri özellikle yurt dışında oldukça tercih edilir olmakla birlikte kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Ülkemizde de Pixie saç modeli son dönemde oldukça tutulmaya başladı. Pixie saç modeli kısa saç modellerinin türlerinden olmakla birlikte biraz erkeksi bir görünüme sahiptir. Pixie saç modelini tercih eden kadınlar ise genellikle cesur,asi ve vahşi ruhlu bayanlardır.

Pixie saç modelini incelemeye başladığımızda bu saç modelinin hem ince yapılı hemde kalın yapılı saç türlerine yakıştığını görmekteyiz. İki saç yapısına da uyum sağlayabilen Pixie saç modeli yüzünüzün daha çok dikkat çekmesini ve kemik,yüz hatlarınızın,gözlerinizin ortaya çıkmasını sağlar.

Ayrıca Pixie saç modellerinin farklı model ve tarzları bulunmaktadır. Bu tarz ve modeller arasında en çok tercih edilen Pixie saç modeli dalgalı Pixiedir. Dalgalı Pixie saç modeli yanları oldukça kısa tutulan ve saçların üst kısmının uzun ve dalgalı olduğu bir modelidir. Oldukça erkeksi hissedilen bu saç modelini deri ceket ve montlarla beraber gözlük gibi aksesuarlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Dalgalı Pixie saç modelinin üst kısımlarının daha uzun modelleri de bulunmaktadır. O tarz da kadınların tercih edebilecekleri seçenek arasında yer almaktadır. Son olarak ise kıvırcık saç yapısına sahip kadınlarda Pixie saç modelini tercih edebilir. Kıvırcık saç yapısı Pixie saç modeli ile oldukça uyumlu ve harika görünmektedir.


PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ